- Sklep
- Akcesoria modelarskie
- Safe & Sound
- Łączniki do Battle Case (SAFE-MBCASEB03PL)
Łączniki do Battle Case (SAFE-MBCASEB03PL)
Cena za szt.
Opis produktu
Łącznik do Battle Case to prosty, ale niezwykle praktyczny element systemu Safe and Sound. Umożliwia łączenie dwóch lub więcej modułów Battle Case w stabilną, piętrową konstrukcję – idealną do przechowywania i ekspozycji modeli w domu lub w pracowni.
Wystarczy wsunąć łączniki w górną krawędź jednego case’a, a następnie nałożyć kolejny – pasują idealnie, zapewniając stabilne, równe połączenie bez ryzyka przesunięcia. Działa zarówno z wersją Battle Case z dużymi półkami, jak i z małymi.
Dodatkowo, w wariancie z dużymi półkami, te same łączniki mogą służyć jako tylne wsporniki półek. Osadzone w otworach w tylnej ściance case’a, dodatkowo stabilizują środkową część półek – co jest istotne zwłaszcza przy większym obciążeniu.
Zestaw zawiera 6 łączników
Wystarczą do połączenia dwóch Battle Case’ów w jednej kolumnie + 3 półek /lub do wsparcia sześciu półek.
Materiał: MDF 8 mm
Kompatybilność:
Battle Case z dużymi półkami (jako łączniki + wsporniki)
Battle Case z małymi półkami (jako łączniki)
Opinie
Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.
Bezpieczeństwo produktu
Powiązane produkty
S&S Small z pianką na 20 modeli
S&S Medium na modele na zmagnesowanych podstawkach z dodatkową płytką na tylnej ściance (SAFE-HSM-MAG05-PL)
S&S Medium na modele na zmagnesowanych podstawkach (dwie płyty) (SAFE-HSM-MAG04-PL)
ARMY PACK z piankami raster 200 mm na duże modele (SAFE-AP-R200MM-PL)
ARMY PACK na 108 modeli na podstawkach 32 mm oraz pianką raster 72 mm (SAFE-AP-R72MM108M-PL)
ARMY PACK na 120 modeli na podstawkach 25 mm oraz pianką raster 100 mm (SAFE-AP-R100MM120M-PL)
Mega Torba (pusta) (SAFE-10-PL)
Strike Force Box z dodatkową płytką na tylnej ściance (Fantasy) (SAFE-SFB03F-PL)
Walizka Magnetyczna z Systemem Półek (SAFE-MCSS2-PL)
Półka HDF (Mała) z Metalową Płytką – do Battle Case z Małymi Półkami (SAFE-HDFST1-PL)
Napisz wiadomość